Hallen
Lite bilder på hallen...Den lilla hallen som går in till vårt svart och vita kök är svart och vit.Och den stora hallen som går intill storarummet är mer vit och grå för att det ska matcha bättre:)
Lite bilder på hallen...Den lilla hallen som går in till vårt svart och vita kök är svart och vit.Och den stora hallen som går intill storarummet är mer vit och grå för att det ska matcha bättre:)
oldis74, 2010-05-04
Hej! Vad fint du har. Fin dopklänning och namnen som är broderade på. Vi har också en sådan dopklänning som går i släkten som min sambo har haft och våra två barn har haft den också vad kul att det finns fler som har broderat namnen på sin klänning. Mvh Camilla
popo, svarade 2010-05-05
Hej,tack så mycket,,,ja det är jätte kul att få ha den som minne...jag har haft den,mina 2 kusiner,och mina 3 barn:)Kramiz
jenzan11, 2010-05-04
Så himla fint!
Var har du gjort den fina namntavlan?
popo, svarade 2010-05-04
Tack,jag gjorde den på www.eyechartmaker.com...lycka till;)
popo, svarade 2010-05-04
www.eyechartmaker.com
Heminredningbutik, 2010-04-14
fint
popo, svarade 2010-04-16
Tackar,,,kram
Sanna, 2010-04-14
jättesöt dopklänning,,,det är roligt med en dopklänning som går i arv =) ett litet tips bara...tänk på att inte ha framme klänningen i dagsljus för länge den kan bli gul
popo, svarade 2010-04-16
Tack,det är jätte kul att den finns kvar:)Den får inget solljus på sig där i hallen,tack för tipset...kram
SaraTJ, 2010-04-03
Ljus o fin hall!!! Alltid fräscht med vitt! :)) Glad påsk!
popo, svarade 2010-04-03
Vad många fina kommentarer från dig,tackar,,Glad påsk.Kram Maria
Linska, 2010-04-01
Älskar namntavlan =)
popo, svarade 2010-04-01
Tack så mycket..Kram Maria
EmmaFrank, 2010-04-01
Hmmm skulle kuna göra en lååång lista på allt jag skulle vilja ha i din hall :) 1a på listan, din spegel. Vart har du fått tag på den, letar som en galning efter en exakt sådan. "a blev den coola tavlan med era namn.
Ja kort o gott, din hall var asa snygg. Gillar väggen med fotorna och väggordet med den randiga tapeten brevid ENORMT mycket.
http://emmalill.blogspot.com
popo, svarade 2010-04-01
Tackar så mycket,,, den lilla speglen fick jag i födelsedagspresent för 9år sedan,då var den guldrig,,inte så länge i min ägo;]Den stora är från ikea.Kram Maria
oldis74, 2010-03-31
Hej! Ooooooooooooh så vitt och fint hoppas få se mera av ditt hem. GLAD PÅSK! Mvh Camilla
popo, svarade 2010-03-31
Hej,tack så mycket!ja,jag älskar verkligen vitt..mer bilder är på intågande..Glad Påsk!kram Maria