Badrum
Badrummet på övervåningen renoverade min man vintern o7-o8, från början var det en liten toalett, den byggde vi ut, tog en bit från ett annat rum som tidigare var ett kök, och byggde till ett större badrum.

Badrummet på övervåningen renoverade min man vintern o7-o8, från början var det en liten toalett, den byggde vi ut, tog en bit från ett annat rum som tidigare var ett kök, och byggde till ett större badrum.
reohm, 2014-01-08
Hej,
Det här var rätt!
Letar lite efter inspiration för vårat badrum, var kan man köpa handfatet och den möbeln som den sitter i ?
Innolina, 2011-09-17
Så fint! Jag älskar verkligen pärlspont i badrum. Ger en gammeldags härlig känsla. Hur tycker ni det fungerar med tvågreppsblandare? Tycker man inte att det är krångligt efter att vara van engrepps? Vad härligt med så mycket ljusinsläpp.
Jesssicaaa, 2010-11-27
Så fint!
LizasLantliv, 2010-07-18
Vilket fint badrum!! Det hamnar i favoriterna! Mvh Liza
andersson_mary, 2009-08-20
älskar badkaret! =)
mailan, 2009-08-02
Jättefint badrum! Håller själv på å ska välja badrumsinredning och jag skulle vilja fråga hur det funkar med ett sånt där "löst" handfat? Vad har ni för skiva under? Är den behandlad på nåt speciellt sätt? Funderar på om det lätt blir fula fläckar och om man måste vara försiktig och hålla efter om man "spiller"? Annars tycker jag att det är så HIMLA SNYGGT!
LindaochJohn, 2009-01-11
Jätte fint med pärlsponten, jag planerar att ha det i mitt nya badrum med. Behövde ni behandla den med något speciellt? Lacka?
Wilmis, 2009-01-08
Åh!! vad vackert o fint det är med pärlspont i badrummet!! Bara älskar Pärlspont!!
bernhardsson81, 2009-01-07
fint, vilken härlig känsla man fick när man tittade in här..
evask, 2009-01-07
så fräscht